Trailerpartner – sprawdzanie przyczepy w Rejestrze Zastawów

Trailerpartner – sprawdzanie przyczepy w Rejestrze Zastawów

Jeśli będziesz nabywcą przyczepy, której dostawcą jest Trailerpartner – sprawdzanie przyczepy w Rejestrze Zastawów – możesz dokonać jej sprawdzenia w Polskim Rejestrze Zastawów czy przypadkiem nie została przez dostawcę lub inny podmiot obciążona kredytem i nie stanowi jego zabezpieczania.

Takie sprawdzewnie jest nieżadko potrzebne do rejestracji, weryfikacji przez podmiot finansujący lub do okazania przyszłemu nabywcy.

Przyczepa Trailerpartner – pojazd bez silnika, przystosowany do łączenia go z innym pojazdem wyróżniamy  także przyczepy lekkie,  których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750 kg. lub  naczepy – przyczepę, której część spoczywa na pojeździe silnikowym i obciąża ten pojazd.

Dostawca Trailerpartner – sprawdzanie przyczepy w Rejestrze Zastawów

Dostawca z własną linią produkcyjną przyczep – naczep dla wiodących dostawców w Europie, produkuje specjalne wywrotki o masie całkowitej 54 ton z dodatkową stabilnością wywrotu, 2-osie podnoszone, osie kierowane, od 37 – 73 m3.

Twprzy specjalnie zabudowane, niskie naczepy z wysuwem pośrodku i tyłem o wysokości załadunku do 750 mm. Specjalne wysuwane przyczepy podłodziowe z bardzo szerokim wykopem pod stępkę, hydrauliczne podpory do łodzi itp.

Wywrotka

Wywrotka

Wywrotka

Przyczepa podłodziowa

Przyczepa podłodziowa

Przyczepa podłodziowa

3-osiowa przyczepa podłodziowa z łóżkiem i podwójnym przedłużeniem, zawieszeniem pneumatycznym, wysuwanym tylnym wysięgnikiem, szerokimi znakami ładunkowymi, wspornikami łodzi.

Przyczepa skrzyniowa MAXTRAILER

Przyczepa skrzyniowa

Przyczepa skrzyniowa

2-osiowa przyczepa platforma MAXTRAILER z ekstremalnie niskim nadprożem, przedłużeniem do 12.300 mm, zdejmowaną gęsią szyją, 2 x 12 T wały wahadłowe.

Trailerpartner A/S została założona w 1990 roku i jest dziś wiodącym dostawcą przyczep specjalnych w dowolnych rozmiarach, w tym przyczep wywrotek w dowolnych rozmiarach. Trailerpartner A/S jest importerem ciągników specjalnych FAYMONVILLE, bieżni MAXTRAILER, KNOPF, wywrotek BENALU, wideł balastowych ISTRAIL, przyczep Gheysen & Verpoort oraz produkuje własne modele.

Zamów sprawdzenie przyczepy

Koszt sprawdzenia przyczepy wynosi 80 zł + przesyłka jeśli występuje.

Zobacz jak sprawdzić rejestr zastawów samochodów oraz dowiedź się także co to jest rejestr zastawów jak zamówić odpis z rejestru zastawów lub CARFAX VIN REPORT