Rejestr Zastawów

Co daje sprawdzenie w Rejestrze Zastawów?

Szybkie sprawdzenie osób, firm, maszyn i samochodów w Sądowym Rejestrze Zastawów. W serwisie można zlecić sprawdzenie czy dowolna osoba fizyczna bądź firma ma zastawiony przedmiot taki jak samochód czy maszyna w oficjalnym Sądowym Polskim Rejestrze Zastawów. Sprawdzenie – Rejestr Zastawów uwidoczni czy nie ciąży na nabywanym samochodzie lub maszynie nie spłacone zadłużenie. Pozwoli to uniknąć problemów związanych w własnością samochodu w przyszłości i jego przerejestrowaniem.

Pamiętaj Rejestr Zastawów jest rejestrem jawnym i nikt nie może zasłaniać się nieznajomością danych ujawnionych w rejestrze art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 6 grudnia 1996 r. o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów (Dz.U. z 2017 poz. 1278), czyli jeśli nabędziesz obciążony kredytem samochód nawet na drodze sądowej nie uda się wykazać, że zostałeś oszukany przez sprzedającego.

„Art. 38. 1. Z zastrzeżeniem art. 13 pkt 2, od dnia dokonania wpisu w rejestrze
zastawów nikt nie może zasłaniać się nieznajomością danych ujawnionych w rejestrze, chyba że mimo zachowania należytej staranności nie mógł o nich wiedzieć.”

Rejestr zastawów sprawdzenie

Rejestr Zastawów – Kto może dokonać sprawdzenia?

Odpisy z rejestru zastawów, stanowiące dowód wpisu, a także zaświadczenia o braku wpisu zastawcy lub zastawcy i przedmiotu zastawu wydawane są każdemu, kto zażąda sprawdzenia. Obsługujemy całą Polskę.

Dlaczego warto wybrać serwis rejestr-zastawow.pl?

  1. Czas sprawdzenia – za pośrednictwem serwisu rejestr-zastawow.pl zlecisz sprawdzenie nabywanej rzeczy a zaświadczenie lub odpis z rejestru w formie skanu na e-mail lub wiadomości graficznej na telefon komórkowy, możesz otrzymać w 24h lub szybciej od chwili przysłania potwierdzenia przelewu opłaty za sprawdzenie. Sprawdzenia są dokonywane oczywiście w godzinach pracy Rejestru Zastawów to jest 10-14. Nikt nie zrobi tego tak szybko. Siedzibę serwisu rejestr-zastawow.pl i Centralną Informację o Zastawach Rejestrowych w Warszawie dzieli mniej niż 100 metrów.
  2. Wieloletnie doświadczenie – sprawdzenia są dokonywane od 2007 roku co daje ponad 17 lat praktyki i wiele tysięcy dokonanych sprawdzeń a jak wiadomo praktyka czyni mistrza.
  3. Nie trzeba wypełnić wniosku – wypełnimy za zlecającego wniosek DW-1, DW-2, DW-3 czy DW-4 oraz dopasujemy sprawdzany przedmiot zgodnie z odpowiednim działem Katalogu Sposobu Opisu Przedmiotów Zastawu.

Rejestr Zastawów – Jaki jest koszt jednego sprawdzenia?

Zaświadczenie, odpis lub informacja zamawiane w tym serwisie kosztują 81 za sztukę. Przy sprawdzaniu np. taśmy produkcyjnej, która składa się z 8 maszyn, każda maszyna sprawdzana jest oddzielnie (8 x 80 zł). Każda może być własnością innej osoby i ma inny nr seryjny/fabryczny.


Zadzwoń i zapytaj o sprawdzenie

KONTAK tel. 728-645-080


Jako wierzyciel w Rejestrze Zastawów figuruje najczęściej:

  • BANK
  • FIRMA LEASINGOWA

Sprawdzenie w Rejestrze Zastawów jest płatneformularz zamówienia

Jako wierzyciel w Rejestrze Zastawów Skarbowych figuruje najczęściej:

  • ZUS
  • URZĄD SKARBOWY
  • GMINA lub MIASTO

Sprawdzenie online w Rejestrze Zastawów Skarbowych jest bezpłatnewięcej …

Zobacz także: PDI Rejestr Zastawów